Waarom begint Boeddha zijn aanwijzingen om aandachtig te zijn zo uitgebreid met het lichaam? Omdat we ons ware thuis, lichaam-geest, niet echt kennen. De geest is vaak afwezig en “zwerft“ ergens anders rond. Dat is vragen om ongelukken. Voor we het weten zijn we ergens in verstrikt. Daarom oefenen we om steeds de aandacht, de geest, naar het lichaam te brengen. Ervaar hoe het leven zich daar afspeelt. Leer het kennen en zie wat bijdraagt aan je bevrijding en wat niet.
Deze activiteit is op basis van dana (vrijgevigheid). De dana omvat een gift voor de gemaakte onkosten en een gift voor de begeleiding. Meer informatie op https://www.inzichtenbevrijding.nl/inzichtmeditatie/dana
Meer informatie
Deelnemers hebben ervaring met Vipassana of Zen én met een stilte meditatiedag, en beschikken over de intentie om in het dagelijks leven de weg van de Boeddha te praktiseren.
Het is de bedoeling dat deelnemers de gehele retraite bijwonen.
